BASICOVO Žilina

O našom centre

Presnými študijnými postupmi pomáhame študentom odstrániť problémy v učení.

Pomocou špecializovaného individuálneho doučovania pomáhame deťom, ktoré majú problémy s učením sa.

Prispievame k lepšej kvalite vzdelávania detí a tak zlepšujeme ich budúcnosť.

REFERENCIE od detí a od rodičov

"Prišli sme kvôli dcérke, lebo slabo čítala, dlho nám trvalo, kým sme sa naučili. Tak nám poradili, aby sme skúsili školu Basic.
Teraz sa nám ľahšie učí, netrvá nám to dlho.

Aj dcérka nie je taká nervózna ako bola predtým. Som rada, že sme ju dali do tejto školy.“

Anna Hozáková

“Priznám sa vám, slovenčina mi nešla, no keď som išiel do BASIC-u, tak mi pani učiteľka všetko vysvetlila, vysvetlila mi celú abecedu, čo som  v 5. ročníku, tak som všeličo pozabúdal z 1. stupňa.

Slovenčina mi ide veľmi dobre a to môžem ďakovať iba BASIC-u (učiteľke), že ma to tak moc naučila. Vybrané slová, I a Y,  abecedu atď. Cítil som sa tu výborne, proste na začiatku sa cítiš, že tak dobre, ale na konci tam máš aj nových kamošov a cítiš sa oveľa lepšie.”

Riško H.

“Kým som nechodil do BASIC-u, tak som mával 5,4. Keď som tu začal chodiť, tak mávam 1 a 2. Začalo to tým, že som sa začal učiť. Písal som vety so slovnými druhmi. Bolo to výborné.”

Félix G.

"Náš Jakubko dostal pochvalu za najväčší skok v rámci triedy (o 300%) ako sa vyjadrila pani učiteľka, krásne číta, pekne píše, nosí výborné známky domov a čerešnička na torte je, že od pol roka RUŠÍME INTEGRÁCIU! 🙂

Jedno veľké ďakujem!

PS: Pýta sa na slová, ktorým nerozumie…

Miriam Tóthová

"Keď som sem prišiel, mal som vo všetkom chaos. Po krátkom čase, čo som sem chodil, môj chaos utíchol. Po poriadnom objasnení som už nemal žiadny zmätok. A začas som všetkému chápať. Za celý čas som sa veľa naučil a pochopil. Bolo mi tu dobre a som rád, že som sem mohol chodiť."

E.K.