BASICOVO Žilina = Centrum BASIC Žilina

Objednajte sa

Zarezervujte si termín bezplatnej konzultácie hneď.

1. Rodičia si vyberú termín z kalendára a objednajú si osobnú konzultáciu

Na osobné stretnutie, konzultáciu prídu obaja rodičia a dieťa. Prineste si so sebou zošity dieťaťa z viacerých predmetov, aby sme lepšie zistili ako sa darí dieťaťu v škole.

2. Na osobnom stretnutí sa porozprávame s rodičmi i s dieťaťom na tému čo ich trápi v škole, s čím potrebujú pomôcť, s čím bojuje dieťa a s čím rodičia.

 

3. Spoločne sa pozrieme na to ako sa vám darí a odhalíme prekážky, s ktorými dieťa bojuje

Ukážeme vám návod ako to celé môžeme zlepšiť a zvládnuť. Budete mať možnosť vidieť a zažiť ukážku ako sa u nás pracuje, doučuje s deťmi. Budete vidieť vaše dieťa samostatne pracovať, učiť sa a ako sa niečo nové naučí počas konzultácie. 

4. Súčasťou konzultácie je aj konkrétny návrh riešenia pre vaše dieťa i pre vás rodičov. Dohodneme si spoločne najlepší individuálny plán, termíny doučovania a časy kedy budete môcť vidieť zlepšenie a spätnú väzbu od vás aké sú zmeny vášho dieťaťa v učení.

 

5. Začneme pracovať na vyriešení vašich problémov, s ktorými ste k nám prišli.

 

6. Počas doučovania s rodičmi pravidelne komunikujeme a zisťujeme ako sa situácia zlepšuje, dávame rady rodičom ako môžu lepšie pracovať, podporovať dieťa u učení doma.

Každý rodič má možnosť si dohodnúť kedykoľvek individuálnu konzultáciu s lektorom aj počas doučovania, aby sme mu poradili a pomohli s dieťaťom. Taktiež sa rodičia môžu zúčastňovať na prednáškach na tému ako s deťmi lepšie vychádzať a žiť.

Červená – obsadený termín    Zelená – voľný termín

november 2020
PoUtStŠtPi
2627282930
23456
910111213
1617181920
2324252627
301234

Výsledok našej práce je, aby dieťa a rodičia na konci individuálneho plánu doučovania mali vyriešené, odstránené ťažkosti, s ktorými k nám prišli. 

1 + 3 =